КНП «Клінічна стоматологічна поліклініка» СМР

КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО

Телефонуйте нам

(0542) 780-771

Надішліть нам

sumy100matolog@ukr.net

Адреса

Суми, Паркова, 2/1, 40007

Зубопротезування є сучасним способом відновлення посмішки. Такий метод дозволяє відновити відсутні зуби, повернути людині жувальну функцію та повернутися до нормального способу життя.

В сучасний час активно розвиваються технології та застосовуються прогресивні методики у стоматологічній галузі. Популярною у стоматологічній галузі є методика протезування зубів.

У пацієнтів є можливість зробити протезування за великої відсутності зубів.

Завдяки такому способу можна відновити зубний ряд, що перебуває у поганому стані.

Стоматологічне протезування зубів має на увазі під собою відновлення зубних тканин, заміщення втрачених зубів, відновлення структури та жувальної функції.

Зубопротезування в сучасний час служить одним із найпопулярніших способів відновлення зубної емалі. Зубопротези виготовляються на спеціальному високоточному сучасному обладнанні.

Виготовлення протезів постійно вдосконалюється завдяки новим розробкам у стоматологічній галузі.

Відсутність зубів або одного з них є проблемою як естетичного, так і медичного характеру. Це може приносити незручності людині у її звичайному житті.

За рахунок неповного зубного ряду може статися усунення здорових зубів, порушиться прикус і виникнуть інші захворювання ротової порожнини.

Щоб уникнути цих проблем, слід звернутися до ортопеда або профільного фахівця, щоб здійснити протезування.

Такий спосіб відновлення зубної тканини допоможе уникнути низку проблем і знову повернути людині здорову усмішку.

Чим небезпечна відсутність зубів?

Якщо в порожнині рота неповний зубний ряд, такий факт може призвести до виникнення різних ускладнень і захворювань.

Зуби допомагають людині харчуватись природним способом, який заклала сама природа. При неповному зубному ряді можуть виникнути проблеми різного характеру, а саме:

Може розвинутись неправильний прикус. Якщо в зубному ряді відсутній один або кілька зубів, то щелепа може адаптуватися до нових умов, внаслідок яких змістяться здорові.

Цей процес відбувається, щоб зберігся баланс, і не використовувалися неефективні місця ротової порожнини.

Можуть розвинутись захворювання шлунково-кишкового тракту. Неправильне пережовування продуктів через неповний зубний ряд може збільшити навантаження на шлунок, внаслідок чого можуть виникнути болі.

Психологічний та фізичний дискомфорт, який з’являється при неповному зубному ряді. Людина при такому стані ротової порожнини соромиться усміхнутися, а відповідно може замкнутися в собі.

Особливо, коли відсутні передні різці або ікла.

Щоб не виникало проблем такого характеру, рекомендується звернутись до стоматологічної клініки. Протезування зубів за їх відсутності допоможе впоратися з багатьма проблемами.

Важливо: вибираючи стоматологічну клініку, щоб здійснити зубопротезування, варто врахувати оснащеність спеціалізованим обладнанням, на якому виготовлятимуться протези.

Також щоб протез був комфортним, підходив за всіма показниками та був зручним, необхідно врахувати правильність первинного огляду, проведення діагностики, зняття мірок та подальше виготовлення дентальної деталі, що можна зробити тільки в клініці, в якій присутній відповідний підхід.

Види протезування зубів

Вирізняють різні види естетичного протезування зубів:

  • незнімне зубопротезування служить більш дорогою процедурою, ніж знімне, тому що незнімні дентальні елементи відрізняються високою міцністю і високим біологічним показником.
  • сумісності використовуваних матеріалів із людським організмом. Такий спосіб відновлення зубної тканини може виконуватись кількома методами. Все залежить від певного клінічного випадку. Такими методами є:
  • Обточує сусідні зуби, щоб встановити на них кріплення незнімного зубопротезу.

Метод без обточування полягає у встановленні імплантату. На нього нарощується коронка. На це протезування зубів ціни вище, ніж у способі обточування сусідніх одиниць.

Але цей спосіб допомагає повністю відновити природний зубний ряд. Імплантат може бути виготовлений з титану або діоксиду цирконію.

Коронки найчастіше ставляться металеві, керамічні, з металокераміки або у разі тимчасового варіанта пластмасові або металопластмасові.

Незнімне протезування зубів може здійснюватися з наступними різновидами протезів:

Вкладки є пломбами, що виробляються в лабораторних умовах за індивідуальними зліпками. Здебільшого вони керамічні. Вкладки максимально точно прилягають,

характеризуються високим показником естетичності, довговічністю, непомітними у зубному ряду.

Вініри є пластинами з кераміки, які покривають зовнішню зубну емаль. Подібними пластинами коригують форму та колір. В основному застосовується при зубопротезуванні передніх різців.

Люмініри є найтоншими керамічними пластинами. Такі пластини не вимагають попереднього

Категорії: Наші послуги