КНП «Клінічна стоматологічна поліклініка» СМР

КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО

Телефонуйте нам

(0542) 780-771

Надішліть нам

sumy100matolog@ukr.net

Адреса

Суми, Паркова, 2/1, 40007

Будь-яка стоматологічна послуга – важливий та дуже відповідальний процес, який впливає на ваше здоров’я та привабливість.

Саме тому в більшості стоматологічних процедур (таких як протезування зубів, виправлення прикусу) часто використовується металокераміка.

Що таке металокераміка?

Металокераміка, що використовується в стоматології, зазвичай складається з кількох шарів. Внутрішній шар, основа, є каркасом з металу (звичайного або дорогоцінного),   який і кріпиться на зуб або використовується як основа брекету.

На цю основу наноситься тонкий шар кераміки, що надає стоматологічним предметам привабливості та натуральності.

Саме верхньому шару приділяється велика увага – незважаючи на те, що досить тонка, керамічна частина конструкції зазвичай міцна.

Також приділяється увага і кольору виробу – більшість стоматологічної металокераміки підбирається, виходячи з кольору зубів пацієнта,

їх прозорості та структури. Тільки так досягається максимальна натуральність зубів чи непомітність брекетів – тобто комфорт.

Але, як і будь-який продукт, металокераміка буває різною та відрізняється якістю. Якісна металокераміка зазвичай довго

служить і нічого не відрізняється, за умови, що вона виготовлена правильно, з дотриманням технологій виробництва та сучасних стандартів стоматології.

Металокераміка, яка виготовлена неправильно, може стати причиною багатьох проблем – починаючи від алергій, розтріскування і закінчуючи пошкодженням ясен або зубів, що стоять поруч.

Саме тому ми ретельно вибираємо металокераміку та вироби з неї, а також співпрацюємо із перевіреними постачальниками.

Це і дає можливість скористатися всіма перевагами металокераміки, про які ви дізнаєтесь за кілька секунд.

Переваги металокераміки

Металокераміка має багато переваг – і ось лише деякі з них.

Гіпоалергенність. Більшість коронок, брекетів із металокераміки не викликають алергічних реакцій – тобто використання цього матеріалу повністю безпечне.

Ідентичність натуральної емалі. Саме металокераміка найбільше схожа на здорові зуби, звичайно, за умови правильного підбору забарвлення та фактури.

Ідеальний комфорт під час їди. Властивості металокераміки – її міцність і структура забезпечують максимально природне пережовування їжі, іноді краще, ніж за допомогою власних зубів.

Захист від захворювань ясен та коріння зубів. На металокераміці практично не розмножуються бактерії (за умови постійного догляду),

а правильне встановлення імплантату або брекету запобігає виникненню захворювань ясен та коренів зубів.

Довговічність. При правильному догляді та регулярному відвідуванні стоматолога металокераміка здатна служити близько 15 років – тобто практично стільки ж, як середньостатичний зуб.

Стоматологічні вироби з металокераміки доступні для клієнтів із будь-яким бюджетом, на відміну від інших матеріалів.

Але все ж таки металокераміка не завжди може бути ідеальним варіантом для стоматологічної операції, так як при використанні

цього матеріалу є протипоказання. Саме про них ми й поговоримо нижче.

Протипоказання та обмеження у використанні металокераміки не рекомендується використовувати імплантати та пломби з металокераміки при лікуванні підлітків до 16 років, тому що в цьому віці структура зубів особлива і не завжди може витримати навантаження таким «важким матеріалом» не рекомендується використовувати металокераміку при лікуванні нижніх різців, оскільки це може пошкодити тонку емаль.

перед початком лікування з використанням виробів з цього матеріалу варто подбати про лікування порожнини рота не варто використовувати металокераміку при захворюваннях жувальних м’язів або бічному зміщенні щелепи.

Як бачите, металокераміка – простий і водночас ефективний інструмент для досягнення мрії – ідеальної усмішки. Але це стане можливо, якщо звертатися до професіоналів, які:

  • використовують лише якісну металокераміку
  • вміють правильно працювати з цим матеріалом

Саме такі фахівці працюють у нашій поліклініці. Хочете переконатись у цьому? Тоді оберіть будь-яке з наших відділень і приходьте.

Категорії: Наші послуги