КНП "Сумська міська клінічна стоматологічна поліклініка"

ООН: У всьому світі зріс рівень агресії проти медиків

ООН: У всьому світі зріс рівень агресії проти медиків через пандемію COVID-19 В ООН заявили, що по всьому світу медики почали стикатися з агресією в свою сторону через пандемію COVID-19.

В ООН опублікували звіт, згідно з яким, сотні медичних працівників, які лікують пацієнтів з COVID-19 по всьому світу, зазнали словесне і фізичне насильство.
Відзначається, що на тлі появи нових штамів коронавируса, кількість агресії в бік медичних працівників буде зростати.
За словами спеціального доповідача ООН Тлаленг Мофокенг, нападу «бентежать і розчаровують». Вона сказала, що насильство по відношенню до медичного персоналу – не новина, але коронавірус тільки погіршив ситуацію.
Там, де уряд зазнає невдачі, саме медичні працівники беруть на себе відповідальність і стежать за тим, щоб системи охорони здоров’я не руйнувалися», – сказала вона.
Згідно з останніми даними Міжнародного комітету Червоного Хреста (МКЧХ), з лютого по грудень минулого року було зареєстровано 848 інцидентів із застосуванням насильства, пов’язаних з Covid-19. Це число, ймовірно, лише верхівка айсберга », – сказав Мацей Польковскі, керівник ініціативи« Охорона здоров’я в небезпеці »МККК. За його словами, багато інцидентів залишаються непоміченими.Через карантин по всьому світу

Коментарі закриті.