КНП "Сумська міська клінічна стоматологічна поліклініка"

“Крапля до краплі” – проєкт про життя

“Крапля до краплі” – проєкт про життя

За перші два місяці 2021 року українці врятували понад 2 500 осіб, долучившись до донорського руху!
В нашій країні поступово відроджується культура безоплатного добровільного донорства. Цьому відчутно сприяє довгострокова благодійна ініціатива «Крапля до краплі», утворена в жовтні 2020 двома партнерами – проєктом «ДонорUA» та брендом «Природне Джерело». Успіх колаборації наочно демонструє, що об’єднання зусиль великого бізнесу та громадських активістів може приносити чималу користь державі та її громадянам, що потребують допомоги.
Два останні місяці зими виявилися напрочуд плідними. Незважаючи на тривалі свята, темп благодійності з боку учасників проєкту «Крапля до краплі» не вщухнув. Навпаки: коло ідейних прихильників лише зросло, об’єднуючи як безпосередньо донорів крові, так і споживачів артезіанської питної води «Природне Джерело», які, регулярно купуючи товар, щоразу автоматично інвестують у розвиток донорського руху. Як наслідок, у період з Нового року до кінця зими було зібрано 237 436 гривень, залучено 867 нових донорів і врятовано 2 601 життя. Сумарно за весь час існування проєкту вже зібрано 591 142 гривні фінансової допомоги, долучено 2 233 донора, що дозволило врятувати 6 699 людських життів. Дані постійно оновлюються на сайті https://pd.donor.ua, де встановлено інтерактивний лічильник.
У «Не секрет, що здоров’я людини – це цінний ресурс, що варто берегти і підтримувати. Здоров’я – це про молодість, про бадьорість, про плани на майбутнє, про кохання і про енергійність. Для мене здоров’я – це і про дарування. Адже коли ми в ресурсі, ми готові на супергеройські вчинки. Тож розповідати про важливі елементи, які впливають на здоров’я людини, потрібно, чим ми і займались два місяці поспіль за допомогою експертів національного рівня», – зазначила Ірина Славінська-Ріцнер, засновниця «ДонорUA».
.
Донорство – це не тільки про здачу крові чи її компонентів.. Це про обмін дорогоцінною енергією, що міститься в кожній краплині крові та води, які є основою життя. Тож кожен, хто вміє подбати про власне здоров’я та готовий дарувати шанс на життя іншим, може в будь-який час зареєструватися на офіційному сайті «ДонорUA» і обрати зручний для себе пункт здачі крові чи її компонентів. Якщо ж із певних причин стати донором немає можливості, до донорського руху можна долучитися просто регулярно споживаючи питну артезіанську воду «Природне Джерело» зі спеціальним маркуванням. Рекомендуємо брати участь у цікавих подіях, організованих проєктом «Крапля до краплі», і стежити за актуальними новинами на платформах «ДонорUA» та ГК «Нові Продукти» у соціальних мережах.

1 думки про ““Крапля до краплі” – проєкт про життя”

  1. Сповіщення: Особые эротические видео для блаженств – Güçlendirilmiş Parlementer Sistem

Коментарі закриті.