КНП "Сумська міська клінічна стоматологічна поліклініка"

І дорослим і малим радісно кататись ним…

І дорослим і малим радісно кататись ним…
Першим транспортом, яким починає керувати дитина за звичай це велосипед. Цей, двухколісний друг, супроводжує дитячий та підлітковий вік, наповнює життя дітей стрімкими та мобільними забавами. Ставши дорослими, любителі двухколісного не розлучаються з другом, продовжують подорожувати на велосипеді. Медики наголошують на користь такої дружби. Поїдки на велосипеді сприяють згорянню вісцерального жиру.. Велосипедні поїздки допомагають не лише в боротьбі з жиром, а й з діабетом , констатують вчені із Австралії.
Вісцеральний жир ховається в глибині живота,акумулюючись навколо внутрішніх органів . Вісцеральний жир, будучи біологічно активним, виробляє токсичні хімічні речовини і гармони, що впливають на розвиток сахарного діабету ІІ типу, серцеві захворювання , рак, бронхіальну астму, захворювання печінки та жовчного міхура, гіпертонії. “Випираючий живіт, який робить робить фігуру подібної до яблука, являється типовою ознакою, що в вашому тілі багато вісцерального жиру”, – попереджають медики.
Спеціалісти організації Healthdirect Australia назвали ефективний спосіб згоряння вісцерального жиру – їзда на велосипеді , пише видання Express. Згідно їх даним 30 хвилин щоденної поїздки на велосипеді достатньо, щоб кількість вісцерального жиру зменшилась.
Медики пояснюють, що поїдка на велосипеді це вид аеробних вправ, які задіють всі м’язи тіла, включаючи серце. Так збільшуючи кількість метаболізму, вони продовжують спалювати калорії , навіть коли вже закінчена поїздка. Велосипедне тренування протягом пів години щодня – це означає спалювання жиру більше чотирьох кілограмів жиру за рік! Люди,що їздять до пів години щодня зменшують ризик захворіти цукровим діабетом на 40%. Плюс використовування велосипеда в тому,що він обережно діє на суглоби, і данний вид фізичної активності добре впливає на людей хворих на артрит. Доповнюється поїздка “гармоном щастя”, який забезпечує людині

Коментарі закриті.