КНП "Сумська міська клінічна стоматологічна поліклініка"

Альтернативи вакцинації немає.

Альтернативи вакцинації немає.

Вакцинація це безпечний спосіб запобігання хвороб та спасіння людських життів, особливо на даний час. Вакцинацію слід проводити із двух головних міркувань :
1.захистити себе від зараження;
2. захистити оточуючих.
Вакцинована людина – захищена. Якщо людина хворіє і не може на данному етапі зробити щеплення, вона залежить від тих людей, хто зробив щеплення і не поширює хворобу. Збільшення вакцинованованих людей сприяє зменшенню захворюваності. Здається дуже проста арифметика. Під час пандемії СОVID-19 вакцинація критично важлива.
Імунізація населення безпечною та ефективною вакциною проти коронавірусної хвороби COVID-19 є найважливішим компонентом стратегії Уряду України у подоланні гострої фази пандемії коронавірусної хвороби COVID-19. Загальною метою здійснення масової вакцинації населення є припинення поширення коронавірусної хвороби COVID-19 в Україні. Основним завданням Дорожньої карти є охоплення вакцинацією проти коронавірусної хвороби COVID-19 не менше 50% населення України (20 866 390 людей2 ). Результати математичних моделювань вказують, що для зниження поширення коронавірусної хвороби COVID-19 та смертності від неї, ефективну вакцину мають отримати від 60% до 80% населення .
. Виконання заходів Дорожньої карти має за мету досягнення наступних цілей: скоротити тягар ускладнень та смертей, пов’язаних з короновірусною хворобою. Критерії та фактори визначення пріоритетності для вакцинації від коронавірусної хвороби COVID-19 в окремих групах населення є високий ризик інфікування через відсутність вибору місця і способу організації роботи . В першу чергу це медичні працівники, які беруть безпосередню участь у заходах з протидії епідемії коронавірусної хвороби COVID-19 , та медичні працівники всіх ланок надання медичної допомоги. Саме вони першими входять в групу ризику бути інфікованими та перенести ускладення під час перебігу хворороби та її наслідків. . Частий контакт з соціально незахищеними людьми, людьми віком 60 років та старше, створює додаткові ризики поширення інфекції та смертності в популяції, з якими постійно контактують працівники медичної та соціальної сфери, високий ризик серйозних ускладнень та смерті.
Вакцинація це безпечний спосіб зберегти здоров’я та життя.

Коментарі закриті.