КНП «Клінічна стоматологічна поліклініка» СMР

Режим роботи:
Пн-Пт  08.00 – 17.00
Сб-Нд  09.00 – 14.00

Україна, м.Суми
вул.Паркова, 2/1
40007

EMAIL:
sumy100matolog@ukr.net

Реєстратура:
66 – 36 – 46

Терапевтична стоматологія

Терапевтичне лікування в нашій клініці дозволяє надати допомогу при наявності:
* карієсу;
* ерозії емалі;
* клиновидних дефектів;
* гіпоплазії емалі, а також при пошкодженнях коронкової частини зуба травматичної природи.
* пульпіту і періодонтиту.
Перед початком лікування пацієнт проходить комплексне обстеження, і на підставі отриманих даних лікар-стоматолог розробляє план виконання певних процедур і маніпуляцій. Ми використовуємо тільки найкращі сучасні методи, технології та матеріали.

У стоматологічній поліклініці КГМУ при пломбуванні зубів використовується адгезивна Реставрація композитними матеріалами, в основі якої лежить принцип адгезії полімерних матеріалів до твердих тканин зубів. Ця методика дозволяє отримати чудовий косметичний ефект при мінімальному препаруванні тканин власних зубів, а також дозволяє зберегти отриманий результат протягом тривалого часу, практично виключаючи появу вторинного карієсу.

Ендодонтичне лікування зубів:
Будь-яке, нехай навіть саме невинне нездужання при несвоєчасному лікуванні може перерости в більш серйозне захворювання, тим більше, якщо мова йде про зубах!
Так невеликий карієс, без спостереження і відповідного лікування у лікаря, може послужити причиною виникнення пульпіту, він з часом руйнує тканини зуба, викликаючи запалення судинно-нервового пучка, що провокує неприємні хворобливі відчуття.

У стоматологічній поліклініці КГМУ використовуються спеціалізовані засоби, які повністю очищають кореневі канали (максимально знищують бактерії), досягаючи стерильності, що виключає рецидив запалення даного зуба і оптимізує подальше лікування. У разі необхідності тривалого впливу антисептиків дезінфікуючий препарат залишають в кореневому каналі на кілька днів, закривши його тимчасової пломбою. Заключний етап пломбування зуба здійснюється за допомогою гутаперчі і різних паст для пломбування кореневих каналів. Гутаперча-це спеціальний матеріал, який вводиться в кореневий канал у вигляді особливих штифтів. Якість пломбування каналу контролюється за допомогою сучасного радіовізіографа. Це пристрій, що здійснює рентгенографію в цифровому форматі. Виконана таким чином коренева пломба довговічна і виключає рецидив захворювання.
Вищеописаний метод лікування кореневих каналів передбачає використання дорогого обладнання та інструментів, спеціалізованих витратних матеріалів; передбачає ексклюзивний комплекс процедур і ретельний, копітка праця лікаря – але всі витрати виправдані його бездоганною надійністю, ефективністю і, звичайно, здоров’ям!

Парадонтологія:
Навіть при регулярному догляді за зубами досить складно забезпечити якісну гігієнічну чистку зубів, тобто обробити всі бічні поверхні і міжзубні проміжки, внаслідок чого в цих зонах відбувається активне накопичення зубного нальоту.
Для того щоб зняти зубний камінь, в стоматологічній поліклініці КГМУ використовуються:
* ручні інструменти. Наші фахівці легко і швидко зроблять вашу посмішку білосніжною;
* ультразвукові скейлери. Щоб видалити зубний камінь, ультразвук використовується вже кілька років, цей спосіб довів свою безпеку і ефективність;
* повітряно-абразивна система Air Flow (EMS).

Наші лікарі можуть звести до мінімуму больові відчуття в процесі зняття зубного каменю можна за допомогою аплікаційної, інфільтраційної або провідникової анестезією.
Для тих, хто боїться болю, але хоче видалити зубний камінь, ультразвук буде ідеальним способом, так як він дуже простий і безболісний. З його допомогою ви також позбудетеся від запаху з рота.

Полірування зубів
Після чищення зубів і видалення різних відкладень проводиться полірування поверхні зуба за допомогою:
* спеціальних гумових чашок;
* торцевих щіток;
* полірувальних смуг;
* флосів і полірувальних паст.

Після професійного чищення зубів (зняття зубного каменю та інших відкладень) і полірування поверхні зуба відбувається повне або часткове видалення поверхневого шару, збагаченого фторидами, тому після полірування поверхню зуба покривають фторвмісними препаратами. Ця процедура, як правило, проводиться в два-три відвідування.

Прокрутити вгору