КНП «Клінічна стоматологічна поліклініка» СMР

Режим роботи:
Пн-Пт  08.00 – 17.00
Сб-Нд  09.00 – 14.00

Україна, м.Суми
вул.Паркова, 2/1
40007

EMAIL:
sumy100matolog@ukr.net

Реєстратура:
66 – 36 – 46

Протезування

У КНП “Клінічна стоматологічна поліклініка” СMР проводять кваліфіковане ортопедичне лікування як на платній основі, так і за програмою безкоштовного зубопротезування для громадян . КНП “Клінічна стоматологічна поліклініка” СMР пацієнтам пільгової категорії громадян пропонують встановити протези з металу та металопластмаси, безкоштовно за рахунок коштів з бюджету міста Суми.
Протезування зубів передбачає використання особливих зубних протезів, які є конструкції, що дозволяють відновити зовнішній вигляд і основні функції одного або відразу декількох зубів. Сучасні зубні протези зовні практично не відрізняються від «живих» зубів, виглядають природно і не доставляють людині ніяких дискомфортних відчуттів. У наші дні існує різноманітні зубні протези, які мають конкретні показання до застосування. Наша поліклініка пропонує своїм пацієнтам знімні та незнімні зубні протези.
1. Незнімне протезування
• вкладки,
• поодинокі коронки,
• мостоподібні протези – цільнолиті КХС,
штамповано-паянні,
пластмасові,
комбіновані (металопластмаса)

2. Знімне протезування – часткові знімні пластинкові протези
– Повні знімні пластиночні
– бюгельні протези;
3. Складні ортопедичні конструкції.

Знімні протези являють собою спеціальні конструкції, які можна виймати з ротової порожнини для гігієнічного догляду за ними (очищення), відпочинку щелепи або просто сну. Знімне протезування широко використовується при частковій або повній втраті зубного ряду, що найчастіше затребуване пацієнтами старшого віку.
Розрізняють:
Безпосереднє знімне протезування застосовується відразу після видалення з різних причин великої кількості зубів.
Часткове знімне протезування зубів, коли є зуби, що збереглися, але жування з їх допомогою утруднене, або відновлення дефекту за допомогою не знімної конструкції просто неможливе через велику відстань між зубами.
Повне знімне протезування зубів для їх відновлення, а також бюгельне протезування.

Бюгельне (від нім. Bugel – дуга) протезування – один з різновидів знімного протезування зубів, що є знімною ортопедичною конструкцією, навантаження в якій розподіляється не тільки на опорні зуби, але і на слизову оболонку. У бюгельній конструкції використовується легка металева дуга, яка дозволяє використовувати для опори не тільки ясна, а й власні зуби. Бюгельний протез має компактний вигляд, він досить зручний, довговічний і міцний.

На сьогоднішній день фарфор вважається найкращим та нешкідливим матеріалом для відновлення зубів. Це найкращий матеріал для незнімного протезування та мікропротезування. Порцеляна за своїми фізичними властивостями дуже близька до емалі зуба. Він не викликає алергічних реакцій, не вбирає вологу, не змінюється у кольорі. Порцелянові реставрації давно і успішно застосовуються в стоматологічній практиці.
На базі КНП “Клінічна стоматологічна поліклініка” СMР виробляється виготовлення ортопедичних конструкцій з використанням сучасного апарату Cerec3.
Cerec – найсучасніша технологія в галузі протезування з використання цільнокерамічних мас для виготовлення коронок та вкладок з вінірами. При даній технології лікар на екрані монітора моделює недостатню частину зуба, виходячи з отриманих меж дефекту. Після цього зображення тривимірної моделі подається в шліфувальний блок, що працює в 6 осях і виточує необхідну конструкцію з керамічного блоку. Після цього залишається лише приміряти та зафіксувати отриману керамічну конструкцію. Весь процес займає найбільше 30 хвилин, тоді як раніше подібна операція займала кілька днів.
Застосування технології Cerec у сучасній стоматології дозволяє скоротити терміни протезування та реставрації зубів до мінімуму.

Керамічні протези передніх зубів. Вони відмінно імітують колір та прозорість природних зубів, тому що не мають металевого каркасу. Тому застосовуються при зміні кольору, утворенні сколів емалі, а також при необхідності корекції форми та розміру передніх зубів.
Переваги протезування безметалевою керамікою
• не викликають алергічних реакцій та практично не мають протипоказань;
• естетичний ефект – протези передають природну прозорість зубів і не
фарбуються від чаю, кави та інших харчових продуктів;
Види протезування з використанням кераміки: коронка – протез, що покриває всю коронкову частину зуба:
вінір – тонка керамічна пластинка, що фіксується лише на передній поверхні зуба. Рекомендується для корекції форми та кольору передніх зубів.
вкладка – мікропротез з безметалової кераміки, “пломба”, індивідуально виготовлена в лабораторних умовах. Відрізняється особливою міцністю та стійкістю до нагру.

Прокрутити вгору